یک "تو" وسط زندگی ام ، گمشده است
آرزوهایی که حرام شدند …
پنجشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸٩ ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ناصری | ( نظرات )

جادوگری که روی درخت انجیر زندگی میکند به لستر گفت: یه آرزو کن تا برآورده کنم لستر هم با زرنگی آرزو کرد دو تا آرزوی دیگر هم داشته باشد بعد با هر کدام از این سه آرزو سه آرزوی دیگر آرزو کرد آرزوهایش شد نه آرزو با سه آرزوی قبلی بعد با هر کدام از این دوازده آرزو سه آرزوی دیگر خواست که تعداد آرزوهایش رسید به ۴۶ یا ۵۲ یا… به هر حال از هر آرزویش استفاده کرد برای خواستن یه آرزوی دیگر تا وقتی که تعداد آرزوهایش رسید به… ۵ میلیارد و هفت میلیون و ۱۸ هزار و ۳۴ آرزو بعد آرزو هایش را پهن کرد روی زمین و شروع کرد به کف زدن و رقصیدن جست و خیز کردن و آواز خواندن و آرزو کردن برای داشتن آرزوهای بیشتر بیشتر و بیشتر در حالی که دیگران میخندیدند و گریه میکردند عشق می ورزیدند و محبت میکردند لستر وسط آرزوهایش نشست آنها را روی هم ریخت تا شد مثل یک تپه طلا و نشست به شمردنشان تا ……. پیر شد و بعد یک شب او را پیدا کردند در حالی که مرده بود و آرزوهایش دور و برش تلنبار شده بودند آرزوهایش را شمردند حتی یکی از آنها هم گم نشده بود همشان نو بودند و برق میزدند بفرمائید چند تا بردارید به یاد لستر هم باشید که در دنیای سیب ها و بوسه ها و کفش ها همه آرزوهایش را با خواستن آرزوهای بیشتر حرام کرد !!!

شل سیلوراستاینبرچسب‌ها:

یک رویداد ، یک اتفاق ، یک خبر ، یک تصمیم ، یک سؤال...
سه‌شنبه ۱٩ امرداد ۱۳۸٩ ساعت ۸:٤٠ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ناصری | ( نظرات )

سلام

یه چند وقتی بود که وبلاگ از مطالب از پیش چرکنویس شده ای که توی آرشیو داشتم تغذیه می کرد تا اینکه امشب به بهانه ی شروع ماه مبارک رمضان گفتم یه سری به این دلکده بزنم .

http://s1.picofile.com/mohnaseri/Pictures/persianblog/ramezan.jpg

خب میریم سراغ قسمت اول پست یا همون سانس اول :

ماه مبارک رمضان رسید و دوباره فرصتی شد تا از الطاف بی دریغ خدای مهربون بیشتر از پیش بهره مند بشیم و من هم دومین ماه رمضونم رو در کنار شما و با این وبلاگ آغاز کنم .

راستش این ماه رمضون خیلی خیلی باید پرفیض باشه ، بخاطر اینکه توی این هوای گرم ، دهنه به روزه ، هی بدو این ور و اون ور ، وااااای حتی فکرشم یکم آدم رو اذیت میکنه هیپنوتیزم ولی خب ، به هرحال من خودم شخصا این ماه رو خیلی دوس دارم و به نظرم زیباترین ماه سال مخصوصا اینکه امسال با این ماه قشنگ خیلی کارها دارم که امیدوارم محقق بشه .

فرا رسیدن این ماه قشنگ و زیبا رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم که بتونین نهایت استفاده رو از این ماه ببرید .

سانس دوم :

نمیدونم چرا توی این شش ماه اول سال خیلی مرگ و میر پیش میاد ، واقعا اگه خودتون هم نگاه کنید همینطوره ، مخصوصا در مورد هنرمندان ؛ ولی این قصه مث اینکه امسال دامن گیر بستگان ما هم شده .

هفته ی پیش یکی از اقوام درگذشت و امروز هم خبر بدحالی بابا بزرگم رو شنیدم ، خب البته انشاالله که اتفاق خاصی پیش نمیاد ولی خب.....هرچی خدا بخواد

سانس سوم :

بزودی یک خبر خوب بهتون میدم که البته چون قراره سوپرایز باشه براتون ، چیزی بیشتر از این نمیتونم بگم ، ولی منتظر باشید...

سانس چهارم :

یه مدت پیش یک اشتباه کردم یعنی یک انتخاب اشتباه ، حالا می خوام این اشتباه رو جبران کنم ولی دقیقا نمیدونم چکار کنم ؛ ولی فکر میکنم هرچی زودتر این اشتباه جبران بشه بهتره ، امیدوارم توی این کار موفق باشم.

سانس آخر ( مال شما ) :

سانس آخر مربوط به موضوعی میشه که چند روزیه خیلی فکرم رو مشغول کرده البته شاید این موضوع خیلی کلیشه ای باشه ولی بازم دوس دارم شما دوستان هم نظرتون رو در اینباره توی قسمت نظرات بنویسید ، خوشحال میشم نظرتون رو بدونم .

سؤال : به نظر شما خوشبختی یعنی چی ؟ و اینکه به نظرتون چطوری میشه بهش رسید ؟ و آیا شما الآن خودتون رو خوشبخت میدونین یا نه ؟

 

برقرار باشید و سبز....لبخند


برچسب‌ها:

به بهشت نمی رفت اگر مادرش آنجا نمی بود...
پنجشنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸٩ ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ناصری | ( نظرات )

http://mohamadnaseri.persiangig.com/persianblog/besme%20rab2.jpg

http://s1.picofile.com/mohnaseri/Pictures/panahi005.jpg

سالروز درگذشت حسین پناهی عزیز نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون گرامی باد

--------------------------------------

من حسینم
پناهی ام
من حسینم , پناهی ام
خودمو می بینم
خودمو می شنفم
تا هستم جهان ارثیه بابامه.
سلاماش و همه عشقاش و همه درداش , تنهائیاش
وقتی هم نبودم مال شما.
اگه دوست داری با من ببین , یا بذار باهات ببینم
با من بگو یا بذار باهات بگم
سلامامونو , عشقامونو , دردامونو , تنهائیامونو
ها؟!

--------------------------------------

روحش شاد ، یادش گرامی


برچسب‌ها:

 
دیگر موارد
Best Resolution : 1440x900