یک "تو" وسط زندگی ام ، گمشده است

سومین سالگرد درگذشت ناصر عبداللهی

سومین یادمان سال‌روز درگذشت هنرمند فقید موسیقی پاپ کشور ناصر عبداللهی در روز چهارشنبه 25 آذرماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد....


ملیکا مانی: سومین یادمان سال‌روز درگذشت هنرمند فقید موسیقی پاپ کشور ناصر عبداللهی در روز چهارشنبه 25 آذرماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار سایت «موسیقی ما» و به نقل از روابط عمومی مراسم، در این مراسم که امسال در ابعاد وسیع‌تری در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود علاوه‌بر حضور مقامات، هنرمندان حوزه‌ی سینما و تلویزیون، ‌موسیقی و ... عده‌ای کثیری از طرفداران و دوست‌داران آن مرحوم گرد هم می‌‌آیند و یاد و خاطره هنرمند محبوب‌شان را زنده خواهند ساخت.
به گزارش ستاد برگزاری این مراسم، عنوان این محمل پاس‌داشت «بغض ترانه» است و قرار است همه ساله طی مراسمی با عنوان اختصاصی به‌یاد ناصر عبداللهی برگزار شود.
در این مراسم سه ساعته که از ساعت 18 الی 21 برپا خواهد شد، قرار است هنرمندان موسیقی پاپ کشور هم‌چون رضا صادقی، حمید حامی، ‌محسن یگانه و بنیامین بهادری به اجرای برنامه بپردازند.
ناصر عبدالهی اوایل آذرماه سال 1385 به دلایل نامعلومی به کما فرو رفت و پس از گذشت 23 روز در بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد تهران چشم از جهان فرو بست.
‌از او آثار هنری بسیاری برجای مانده و آلبوم‌های منتشر شده‌ی او شامل «حقیقت دارد»(1377)، «عشق است»(1378)، «دوستت دارم» (1379)، «بوی شرجی» (1383)، «هوای حوا» (1384) و «ماندگار» (1385) است. از او دو پسر به نا‌م‌های نوید، نامی و دو دختر به‌جا مانده است.

 

منبع : موسیقی ما
نوشته شده در یکشنبه ٢٢ آذر ۱۳۸۸ساعت ۱۱:٥٠ ‎ب.ظ توسط محمد ناصری نظرات () |

 
دیگر موارد
Best Resolution : 1440x900