یک "تو" وسط زندگی ام ، گمشده است

http://media.farsnews.com/Media/8602/Images/jpg/A0289/A0289129.jpg

نشست فیلم خواب های دنباله دار با حضور پوران درخشنده(کارگردان)،مسعود سلامی(فیلم بردار)،میلاد موحدی(موسیقی)،نوید فرح مرزی(طراح دکور و صحنه و لباس)،علیرضا خمسه و مهران احمدی و زیبا هاشمی برگزار شد. 


Image
 

Image
  
Image
 
Image
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

 

در این نشست ابتدا طهماسب صلج جو،به عنوان مجری برنامه به دو عنصر مهم فیلم برداری و تدوین در این فیلم اشاره کردند و سپس پوران درخشنده گفت:من برای بازی بازیگرانم ارزش بسیاری قائل هستم و برای همین همیشه تلاش می کنم تا به بازیگرانم فرصت دهم نقششان را ان طور که باید و شاید ایفا کنند و می خواهم از نابازیگرانی بازی بگیرم که ان چنان حرفه ای هم نیستند.

لذا اگر انسان برای کار خودش ارزش تعیین کند و در راستای همین ارزش تلاش کند،لذا به مفهوم واقعی ان پی می برد و این برای من مایه افتخار است که حتی با بازیگران تازه کار فعالیت کنم.مثلا همین زیبا هاشمی از شاگردان من بود و امروز می بینیم چطور نقشش را در فیلم به بهترین نحو ایفا می کند.

در ادامه سلامی گفت:قبل از شروع فیلمبرداری گفتگوهایی با خانم درخشنده داشتیم و چون قرار بود بیشتر صحنه  ها در حال خواب گرفته شود،من حتی برخی از این سکانس ها را به روی دست گرفتم و به واقع انچه در فیلم دیده می شود،تفاوت بین خواب و بیداری است.

 علیرضا خمسه یکی از بازیگران این فیلم  نیز در ارتباط با نقش و نحوه بازی اش گفت:در ابتدا بایستی از خانم درخشنده و تیم خوبشان تشکر و قدردانی کنم.سال گذشته تقریبا با این گروه در فیلم بیست همکاری داشتم که یک کار درام و نقش من کاملا جدی بود.از انجاییکه علاقمند به حضور در نقش های مختلف هستم،لذا در نقش یک افسر نیروی انتظامی ظاهر شدم که در عین جدیت،درون مایه طنزی نیز در شخصیت او دیده می شود.

سپس مهران احمدی در ارتباط با همکاری اش با خانم درخشنده گفت:من به عنوان برنامه ریز و دستیار کارگردان هم با خانم درخشنده همکاری داشته ام و همیشه دوست دارم همچنین فعالیتی با اشخاص بزرگ داشته باشم.نقش من در فیلم یک نقش واقعی بود و همانطور که خانم درخشنده انتظار داشتند،ان را ایفا کردم.

در ادامه زیبا هاشمی گفت:این اولین بازی من است و زمانیکه یک فرشته همچون خانم درخشنده کنارت باشد،هیچ ترس و استرسی نداری.ایشان استاد من بودند و چیزی که از من ساختند،یک بازیگر تمام معنا بود و با راهنمایی های ایشان،من نیز راه خودم را شناختم و از این بابت بسیار خوشحال هستم.

سپس فرح مرزی گفت:من با خانم درخشنده فیلم شمعی در باد را کار کرده ام و پس از ان بیست و حالا هم خواب های دنباله دار را با ایشان کار کردم و سعی کردم تمام دقت و تمرکزم را در طراحی صحنه و لباس به کار گیرم و شخص ایشان گفتگو و راهنمایی های خوبی را نیز با من داشتند.

موحدی نیز در ارتباط با ساخت موسیقی فیلم گفت:این اولین تجربه سینمایی من بود و بسیار خوشحالم که موسیقی فیلم کارگردانی چون خانم درخشنده را ساخته ام.

از حاشیه های این نشست،می توان به مقایسه نقش زیبا هاشمی در این فیلم با عزت ا... رمضانی فر در سال های دور به عنوان یک معلول ذهنی توسط صلح جو اشاره کرد.

 

منبع:سینماروز

 

نوشته شده در دوشنبه ٥ بهمن ۱۳۸۸ساعت ٦:۱٦ ‎ب.ظ توسط محمد ناصری نظرات () |

 
دیگر موارد
Best Resolution : 1440x900